عموی به اصطلاح قناد (با نام اصلی مجید قناد؛ که طبق تحقیق ما به هیچ وجه قناد نیست) برای همه شناخته‌شده است. متاسفانه بیشتر بچه‌ها در برنامه‌های تلوزیونی صدا و سیما او را دیده‌اند و گول ظاهرش را خورده‌اند. امیدواریم تهیه چنین برنامه‌هایی حاصل ناآگاهی مسئولین بوده باشد و نه نفوذی‌های فراماسونر. در این نوشته می‌خواهیم نقاب از صورت او برداریم.

او در اصل یک آدم فضاییست که برای نابودی انسان‌ها و بشریت به زمین آمده. نام واقعا اصلی او زوپاچ توتماتی» است که یک نام آدم‌فضایی‌ای است. او برای این هدف شوم خود یک رقص جادویی و نفرین‌شده طراحی کرده که با آموزش آن به کودکان می‌خواهد نیرویی اهریمنی را در آن‌ها آزاد کند. زمانی که تعداد کودکانی که این رقص پا را می‌کنند به حد نصاب رسید، ناگهان آن‌ها شروع به کشتن و نابودی انسان‌های دیگر می‌کنند. متاسفانه او این رقص را در برنامه فراماسونری فیتیله» رواج داده (فیتیله به زبان آدم‌فضایی‌ها می‌شود خون کثیف).

ما با استفاده از نرم‌افزارهای هوش مصنوعی پیش‌رفته چهره واقعی او را حین انجام حرکت شیطانی دیگری با اسم رمز یه برنامه ببینیم» بازسازی کرده‌ایم که در زیر می‌بینید. آیا تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که آیا کلمه برنامه» اتفاقی برای روابط شنیع جنسی هم به کار می‌رود یا نه؟

عمو قناد آدم فضایی شیطانی

او چنان بی‌شرم و بی‌رحم است که برای نابودی نسل بشر روزشماری می‌کند. اطلاعات بسیار کمی از جلسات آدم فضایی‌ها به بیرون درز کرده که در یکی از آن‌ها او با شوقی وصف‌ناپذیر می‌گوید ما آدم‌فضایی‌ها باید بشریت را با رقص پای شیطانی خود نابود کنیم».

اما او کور خوانده. ما انسان‌ها تمام دسیسه‌های او و افرادش را نقش بر آب می‌کنیم. لطفا این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید و اطلاع رسانی کنید. یادتان باشد که هر چه در صفحات اینترنت می‌خوانید راست است.

عمو قناد کیست؟ یک آدم فضایی نابودگر

یک ,رقص ,آدم ,آن‌ها ,نابودی ,قناد ,یک آدم ,او را ,که در ,این رقص ,کرده که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه گوشی های چینی khodrobar کوچ‌نشین به سوپر فود دکتر خلخالی خوش آمدید آشنایی با ارز های دیجیتال-استخراج-سرمایه گذاری-سایت های کلیکی بلاگ توضیحات تفضیلی رویکا نقد فیلم و سریال های روز دنیا و بالییوود و هالیوود یک خدمت اپلیکیشنی برای ارایه خدمات برگی از کتاب خدمات پس از فروش پکیج دیواری و اسپلیت در شیراز